Aizdevums internetā
Gada procentu likmes no 7,99%
Noformēšana tikai 15 minūšu laikā
Individuāls atmaksas plāns

Aizdevums internetā

Gada procentu likmes no 7,99%
Noformēšana tikai 15 minūšu laikā
Individuāls atmaksas plāns

Aizdevums internetā

Kredīta summa

500 €

100 € 10000 €

Aizdevuma termiņš

12 mēneši

3 mēneši 84 mēneši

Mēneša maksājums

223.24 €

Saņemt piedāvājumu!
Aprēķina pamatojums ×

* Avafin.lv piedāvā online kredītu no 100 € līdz 10 000 € ar atmaksas termiņu 3 līdz 84 mēnešiem, un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, komisijas maksa – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€, GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins kredīta kalkulatorā ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi -1.92% mēnesī. Reģistrējieties, lai saņemtu personalizētu piedāvājumu! Uzzināt vairāk

Naudas kredīts pie AvaFin – ērti un saprotami

AvaFin piedāvā naudas aizdevumu internetā no 100 līdz pat 10 000 eiro, ar iespēju izvēlēties vēlamo atmaksas termiņu – no 3 līdz 84 mēnešiem.

Pieteikties un saņemt kredītu ir ērti, jo viss notiek attālināti – tiešsaitē. Jums tikai jāaizpilda pieteikums un mūsu speciālisti, izvērtējot Jūsu sniegto informāciju un kredītvēsturi, sagatavos Jums individuālu aizdevuma piedāvājumu.

vīrietis saņem aizdevumu

Nosacījumi naudas aizdevuma saņemšanai

AvaFin atbalsta atbildīgu aizņemšanos, tādēļ pirms piesakāties aizdevumam privātpersonām, rūpīgi pārdomājiet vajadzību pēc finanšu līdzekļiem un pārbaudiet, vai atbilstat nosacījumiem kredīta saņemšanai:

 • Jums ir jābūt Latvijas Republikas piederīgajam (ar LR personas kodu);
 • Esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Jums ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām, aktīvs tālruņa numurs un e-pasts;
 • Jums ir oficiāli, regulāri ienākumi.
cilvēki aizņemas naudu mērķiem

Kā pieteikties aizdevumam internetā?

1

Reģistrējieties Avafin.lv

Aizpildiet anketu, autorizējieties ar internetbankas starpniecību un saņemiet piedāvājumu

2

Apdomājiet piedāvājumu

Piedāvājums ar individuālu % likmi, termiņu, kredīta summu būs spēkā 5 dienas, lai to izvērtētu

3

Piekrītiet nosacījumiem

Savā klienta zonā attālināti parakstiet līgumu, lai to apstiprinātu

4

Saņemiet naudas aizdevumu

Saņemiet naudas līdzekļus bankas kontā pēc 10 dienām vai 15 minūšu laikā ar “Ātro pārskaitījumu” (par papildu komisijas maksu)

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir nebanku aizdevums, ko piedāvā AvaFin?

Nebanku aizdevums fiziskai personai ir finansiāls pakalpojums, kuru piedāvā nebanku aizdevējs AvaFin Latvia SIA.

Atšķirībā no vairākiem banku aizdevumiem, AvaFin aizdevumu varat noformēt vien pāris minūšu laikā, norādot vēlamo aizdevuma summu, ikmēneša maksājumu apjomu un aizpildot reģistrācijas formu.

Vēl viena atšķirība starp nebanku un banku aizdevumiem – nebanku kredīta saņemšanai nav nepieciešams galvotājs vai ķīla, kā tas var būt, ja tiek noformēts naudas kredīts bankā, kas kalpo par nopietnu iemeslu tam, kāpēc izvēlēties AvaFin piedāvāto nebanku kredītu. Turklāt nav nepieciešams norādīt mērķi, kādam šis aizdevums bez ķīlas tiks izmantots.

2. Kādiem mērķiem online kredītu bez ķīlas var izmantot?

Aizdevumu varat izmantot dažādiem mērķiem, tostarp:

 • Ar automašīnu saistītu izmaksu segšanai – steidzams remonts, rezerves daļu iegāde, auto pirkšana;
 • Lielākiem plānotiem pirkumiem – lai iegādātos jaunu sadzīves tehniku, mēbeles vai citas dārgākas preces;
 • Mājokļa remontam, jaunu mēbeļu iegādei;
 • Medicīnas pakalpojumu apmaksai.

3. Kādas ir priekšrocības, aizņemoties internetā?

 • Pieejamība – mūsdienās aizņēmējiem pieejami dažādi naudas aizdevumi internetā;
 • Iespēja saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus savā kontā, neizejot no mājām;
 • Ērts un ātrs noformēšanas process – mūsdienās aizdevumi internetā ir ātri noformējami, lielākoties pietiek ar pieteikuma aizpildīšanu, un pāris minūšu laikā saņemsiet atbildi par to, kāda naudas kredīta summa Jums ir pieejama. Pirms aizņematies, pārliecinieties, ka aizdevējam ir piešķirta licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai!

4. Vai par aizdevuma pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā komisijas maksa?

Mums ir svarīga klientu uzticība, tādēļ esam par atvērtu komunikāciju un detalizētas informācijas sniegšanu attiecībā uz to, kā kredīti var tikt saņemti un atmaksāti.

 • AvaFin aizdevumam nav jāsedz papildu komisijas maksa par līguma noformēšanu vai izsniegšanu (ja vien neesat izvēlējies papildu pakapojumu).

Mēs saviem klientiem skaidri norādām visas ar kredītu saistītās procentu likmes – aizdevuma gada procentu likme GPL ir no 7.99% un tiek noteikta, ņemot vērā Jūsu kredītreitingu.

5. Vai jāierodas klātienē, lai noslēgtu aizdevuma līgumu?

Nē, tas nav nepieciešams, jo pēc tam, kad mūsu speciālisti būs izvērtējuši Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi un pieņēmuši pozitīvu lēmumu par to, ka patēriņa kredīts tiek piešķirts, Jūs līgumu varēsiet parakstīt elektroniski, savā klienta profilā!

Parakstītajam distances līgumam ir tāds pats tiesiskais spēks kā drukātam un parakstītam dokumentam.

Atgādinām – vienmēr rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus, tai skaitā Jūsu tiesības un pienākumus!

6. Vai var saņemt aizdevumu, ja jau ir kredīts bankā vai kāda cita veida saistības?

Izvērtējot katra klienta maksātspēju un kredītvēsturi, tiek ņemtas vērā arī personas esošās kredītsaistības, tai skaitā aizdevumi bankā, citi nebanku kredīti (kredītlīnijas vai citi) un galvojumi, kā rezultātā tiek noteikta individuāla aizņēmuma likme.

Ja esat laicīgi pildījuši saistību nosacījumus un veikuši maksājumus, kā arī esošās kredītsaistības neveido pārāk lielu daļu no Jūsu ienākumiem, Jums būs iespēja saņemt kredītu bez ķīlas no AvaFin.

Aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu finansiālo stabilitāti arī ilgtermiņā!

7. Kad naudas kredīts tiks ieskaitīts bankas kontā?

Naudas līdzekļi uz Jūsu reģistrēto bankas kontu tiks pārskaitīti pēc 10 dienām. Bet, ja vēlēsieties, lai nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu kontu 15 minūšu laikā, Jums būs iespēja pieteikt ” Ātro pārskaitījumu”, kas ir maksas pakalpojums (vairāk par to uzziniet šeit).

8. Cik ilgā laikā es varu atmaksāt aizdevumu?

Piesakoties naudas aizdevumam internetā pie AvaFin, klients norāda gan summu, kura viņam nepieciešama, gan arī to, cik liels būs ikmēneša maksājums.

Savukārt mēs piedāvājam kopējo atmaksas termiņu, kuru varat redzēt un pielāgot, mainot mēneša maksas apjomu (jo lielāks summas apjoms, jo īsāks kopējais atmaksas periods un otrādi). Aizdevuma atmaksas termiņš var būt no 3 līdz 84 mēnešiem.

Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar AvaFin izveidoto grafiku, pārskaitot minēto summu uz kādu no mūsu bankas kontiem, ko varat atrast gan mūsu mājas lapā, gan savā klienta profilā.

9. Vai ir iespējams atlikt aizdevuma atmaksas termiņu?

AvaFin ir uzticams aizdevējs, un mēs ņemam vērā, ka aizņēmējam var gadīties situācijas, kuru rezultātā nav iespējams laicīgi atmaksāt saņemto online aizdevumu.

Ja sastopaties ar šādiem apstākļiem un vēlaties atlikt naudas kredīta atmaksas termiņu, lūdzam laicīgi sazināties ar AvaFin Debitoru nodaļu pa tālruni +371 27231101 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, un mūsu saprotošie speciālisti palīdzēs rast risinājumu situācijai, individuāli izskatot Jūsu gadījumu.

Aizņemieties atbildīgi, jo maksājumu kavējumu gadījumā var tikt piemēroti nokavējuma procenti!

Vai vēlaties saņemt naudas aizdevumu?

Piesakieties pie AvaFin!