Par mums

Mēs esam pieredzējusi finanšu jomas ekspertu komanda. Padarām finanšu līdzekļus pieejamākus un pielāgojam piedāvājumu Jūsu individuālajām vajadzībām un iespējām.

Individuāli pielāgots patēriņa kredīts

Mēs apzināmies, cik svarīgi ir saņemt finansiālu atbalstu ieceru un mērķu īstenošanai. Turklāt to saņemt pietiekami ātri, ērti un droši.

AvaFin piedāvā patēriņa kredītu, kas ir pielāgots mūsu klientu vajadzībām un iespējām. Koncentrējamies uz to, lai klientiem sniegtu  labāko pieredzi un veidotu ilgtermiņa attiecības, kļūstot par pirmo izvēli  finanšu vajadzību segšanai.

Aizdevumam ātri un ērti var pieteikties AvaFin mājas lapā un saņemt tieši Jums veidotu piedāvājumu 15 minūšu laikā. Tas ir iespējams pateicoties mūsu ātrajai kredītrisku novērtēšanas sistēmai un viedo datu analīzei, kas iebūvēta AvaFin mājas lapā.

Kādēļ izvēlēties AvaFin?

Par Avafin Latvia SIA

Kopā ar Jums jau vairāk nekā 10 gadus

Avafin Latvia SIA (iepriekš SIA Creamfinance Latvia) tika dibināts 2012. gadā. Uzņēmums šo gadu laikā pazīstams kļuva ar zīmoliem Ladyloan, Crediton un Creamcredit. Taču 2022.gada nogalē, veicot zīmolu apvienošanu, iepazīstināja klientus ar jauno zīmola nosaukumu – AvaFin.

Esam daļa no starptautiska uzņēmuma

Lepojamies, ka Avafin Latvia SIA ir daļa no “Avafin” grupas (Avafin Holding Ltd), kas ir viens no inovatīvākajiem un straujāk augošajiem patēriņa finanšu pakalpojumu sniedzējiem Eiropā.
”AvaFin” grupas produktu portfelī ietilpst īstermiņa aizdevumi, patēriņa kredīti, kredītlīnijas un kredītkartes.
Aktīvi darbojoties jau vairāk nekā 10 gadus, apkalpots jau vairāk nekā 1 miljons klientu 5 valstīs – Latvijā, Polijā, Čehijā, Meksikā un Spānijā.

AvaFin kvalitātes zīme

Mūsu pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence. Tas nozīmē, ka esam stabils uzņēmums, kas ciena mūsu klientu tiesības, garantē datu drošību, un balstās uz skaidriem un saprotamiem noteikumiem.

Mēs vēlamies nodrošināt Jums finansiālu atbalstu ērtā veidā ar pielāgotu finanšu risinājumu.