Mājokļa kredīts

Jūsu mājokļa remontam un labiekārtošanai
Procentu likmes no 7,99% gadā
Individuāls piedāvājums

Mājokļa kredīts

Jūsu mājokļa remontam un labiekārtošanai
Procentu likmes no 7,99% gadā
Individuāls piedāvājums

Mājokļa kredīts

Kredīta summa

 

 €  €

Termiņš

 mēneši

 mēneši  mēneši

Mēneša maksājums

 €

* Patēriņa kredīts mājokļa remontam un labiekārtošanai. Pieejamā summa no 100 € līdz 10 000 €, atmaksas termiņš no 3 līdz 84 mēnešiem, procentu likme gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€ un GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.92% mēnesī. Aizpildiet auto kredīta kalkulatoru un piesakieties! Uzzināt vairāk

Aprēķina pamatojums ×

Kam paredzēts AvaFin mājokļa kredīts?

MĀJOKĻA REMONTDARBIEM, APKĀRTNES UZLABOŠANAI, JAUNU MĒBEĻU, SADZĪVES TEHNIKAS IEGĀDEI

Patēriņa kredītu mājoklim varat izmantot dažādiem mērķiem – lai uzlabotu un iekārtotu mājokli vai tā apkārtni.

Jauna virtuve, moderns grīdas segums privātmājā vai dzīvoklī, drošs jumts, garāžas, terases, šķūņa vai pagalma un citu zonu uzlabošana — tas viss ir iespējams.

Turklāt mēs zinām, ka piešķirt mājoklim jaunu elpu var vien nedaudz pamainot interjeru. Tādēļ mājokļa kredītu varat izmantot arī telpu iekārtošanai – jaunu mēbeļu un interjera elementu iegādei.

Ar AvaFin Jūsu ieceres tiks pārvērstas par realitāti. Vienkāršs, personalizēts kredīts ar skaidru aizdevuma atmaksas grafiku ļaus Jums uzlabot savu apkārtējo vidi un dzīves kvalitāti.

ģimene iekārto mājokli ar mājokļa kredītu

Individuāls kredīts mājokļa remontam

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Cik lielam mājokļa kredītam un ar kādu atmaksas termiņu var pieteikties?

Minimālā summa, ko Avafin.lv piedāvā aizņemties, ir 100 eiro. Maksimālā pieejamā kredīta summa -10 000 eiro.

Arī aizdevuma atmaksa pieejama dažādos termiņos – sākot no 3 līdz pat 84 mēnešiem, lai katrs klients varētu pielāgot ikmēneša maksājumu apjomu atbilstoši savām finansiālajām iespējām.

Kad būsiet nosūtījis pieteikumu, mēs to izskatīsim, individuāli izvērtējot Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi. Pozitīvas atbildes gadījumā uzzināsiet, kāda aizdevuma summa un atmaksas termiņš Jums šobrīd ir pieejams.

2. Vai par pieteikumu tiks ieturēta komisijas maksa?

Piesakoties kredīta saņemšanai remontam, par aizdevuma izsniegšanu un līguma noformēšanu jāmaksā nebūs. Tāpat maksa par kredīta apkalpošanu ir 0% no aizdevuma summas. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu klientiem tiktu sniegta skaidra informācija par visām ar kredītu saistītajām izmaksām.

Patēriņa kredīta mēneša procentu likmi nosakā, vadoties pēc Jūsu kredītreitinga. Savukārt aizdevuma Gada procentu likme GPL ir sākot no 7.99% līdz 52.94%.

Par Gada procentu likmi sauc visas kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos. Aprēķinot patēriņa kredīta GPL, vērā tiek ņemta: aizdevuma procentu likme un ikmēneša maksājums, kredīta komisijas maksa, termiņš, uz kādu esat noslēdzis līgumu ar aizdevēju, kā arī citi noformēšanas un konta apkalpošanas izdevumi.

Pirms noformējat patēriņa kredītu vai citu aizdevumu pie jebkura aizdevēja, vienmēr izpētiet tā līgumu un uzziniet GPL!

3. Vai būs nepieciešams ieķīlāt savu īpašumu?

AvaFin kredīts remontam pieejams bez ķīlas. Tāpat, lai pieteiktos šim patēriņa kredītam, nav nepieciešams galvotājs. Nauda var tikt izmantota pēc klienta ieskatiem, piemēram, jumta labošanai vai tā nomaiņai, telpu labiekārtošanai, nekustamā īpašuma ārējās fasādes uzlabošanai un citiem darbiem.

Lai arī šai mājokļa remonta aizdevuma saņemšanai nav vajadzīga ne ķīla, ne galvotājs, lūdzam pārliecināties, ka saņemat regulārus un oficiālus (varat apstiprināt ar dokumentiem) ienākumus pietiekamā līmenī, kas ļauj veiksmīgi atmaksāt kredītu!

4. Vai, piesakoties aizdevumam, būs jāveic pirmā iemaksa?

Nē, AvaFin patēriņa kredīts mājokļa remontam ir pieejams bez pirmās iemaksas.

Taču lūdzam pievērst uzmanību tam, lai, pirms noslēdzat līgumu, Jūs būtu rūpīgi izvērtējuši savas finansiālās iespējas. Svarīgi, lai Jūs spētu veikt ikmēneša maksājumu ne tikai nākamajā mēnesī, bet visā aizdevuma atmaksas periodā

5. Kā pieteikties kredītam mājas remontam?

Pieteikšanās remonta naudas aizdevumam ir pavisam vienkārša! Atliek tikai izpildīt šos soļus:

1. Mājokļa kredīta kalkulatorā norādiet vajadzīgo summu (no 100 līdz 10 000 eiro) un vēlamo kredīta atmaksas termiņš – no 3 līdz 84 mēnešiem.

2.Spiediet “Saņemt piedāvājumu”, un nokļūsiet lapā, kur būs jānorāda informācija par sevi, tai skaitā personas kods, ienākumu apjoms mēnesī.

3. Pēc lauciņu aizpildīšanas lūgsim Jūs apstiprināt reģistrāciju ar Nordigen verifikācijas sistēmas palīdzību.

4. Dažu minūšu laikā izvērtēsim Jūsu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā sagatavosim individuāli veidotu kredīta piedāvājumu. Jums būs 5 dienas laika šo piedāvājumu apdomāt.

5. Ja mūsu finanšu pakalpojuma nosacījumi Jūs apmierinās, Jums būs jāapstiprina piedāvājums un jāparaksta līgums savā klienta profilā.

Tas, cik ātri saņemsiet kredītu, atkarīgs gan no Jūsu bankas, ko izmantojat, gan no tā, vai esat izvēlējies papildu pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums. Ja esat izvēlējies “Ātro pārskaitījumu”, tad naudas summu saņemsiet mūsu darba laika ietvaros 15 minūšu laikā (šis ir pakalpojums par papildu komisijas maksu. Vairāk par to lasiet šeit). Savukārt, ja neesat izvēlējies papildu pakalpojumu, naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 10 dienām (bez papildu komisijas maksas).

6. Cik ilgā laikā tiek izskatīts kredīta pieteikums?

Pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas Jūsu pieteikumu izskatīsim 15 minūšu laikā (mūsu darba laikā).

7. Kas nepieciešams, lai kredīts remontam tiktu piešķirts?

  • Jums ir jābūt Latvijas Republikas piederīgajam (ar LR personas kodu);
  • Jums jābūt 20 līdz 70 gadus vecam;
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, aktīvs tālruņa numurs un e-pasts;
  • Jums jābūt regulāriem un oficiāliem ienākumiem pietiekamā apjomā.

8. Kā notiek kredīta atmaksas process?

Kad būsiet reģistrējies AvaFin.lv, Jūsu klienta profilā būs iespējams apskatīt informāciju par to, kā jāatmaksā aizdevums, tai skaitā, kāds ir ikmēneša maksājums un līdz kuram datumam jāveic summas apmaksa.

Mūsu rekvizītus atradīsiet klienta profilā un šajā lapā.

9. Kādēļ izvēlēties Avafin.lv?

AvaFin Latvia SIA saviem klientiem piedāvā vairākas priekšrocības, tai skaitā:

  • Tieši Jums pielāgotu aizdevuma piedāvājumu (procentu likme atkarīga no Jūsu kredītreitinga);
  • Uzticamu un atklātu sadarbību ar caurspīdīgiem nosacījumiem;
  • Starptautisku un atzītu zīmolu piecās valstīs;
  • Darbojas ar speciālu licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Vēlaties aizņemties citam mērķim?