Auto kredīts

Auto iegādei, remontam un citiem mērķiem
Bez KASKO un automašīnas vērtējuma
Gada procentu likme no 7,85%

Auto kredīts

Auto iegādei, remontam un citiem mērķiem
Bez KASKO un automašīnas vērtējuma
Gada procentu likme no 7,85%

Auto kredīts

Kredīta summa

 

 €  €

Termiņš

 mēneši

 mēneši  mēneši

Mēneša maksājums

 €

Skatīt aprēķina piemēru

 

* Patēriņa kredīts auto iegādei ir pieejams no 3 līdz 84 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un gada procentu likmi (GPL) – no 7.85% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, aizdevuma lietojuma procenti – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€ un GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo aizdevuma likmi, 1.92% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu!

Aprēķina pamatojums ×

Kādēļ izvēlēties kredītu auto iegādei no Avafin.lv?

Vai plānojat iegādāties auto, taču pietrūkst finansējuma? Vai varbūt nepieciešama nauda automašīnas remontam vai jaunu riepu iegādei? Mūsu auto kredīts būs tieši laikā!

AvaFin.lv pieejams kredīts auto iegādei un auto remontam no 100 līdz 10 000 eiro, ar atmaksas termiņu no 3 līdz 84 mēnešiem.

Personalizētais kredīta piedāvājums ar regulāru ikmēneša maksājumu ļaus Jums iegādāties nepieciešamo spēkratu vai aprīkojumu, bet maksāt par to pamazām, ilgākā laika posmā!

sieviete paraksta auto kredīta līgumu

Kā noformēt aizdevumu auto iegādei?

1

Reģistrējieties

Aizpildiet pieteikumu un 15 minūšu laikā saņemiet piedāvājumu!

2

Parakstiet līgumu

Parakstiet līgumu attālināti – savā klienta profilā

3

Saņemiet naudu

Savā bankas kontā saņemiet auto aizdevumu

4

Iegādājieties auto

Iegādājieties savu jauno transportlīdzekli – auto, laivu, motociklu, vai maksājiet par esošā remontu

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir auto kredīts?

Aizdevums auto iegādei, kas sniedz iespēju nopirkt transportlīdzekli bez pirmās iemaksas. Šāds finansējuma veids ļauj Jums iegūt kāroto spēkratu savā īpašumā salīdzinoši īsā laikā, kas var būt īpaši svarīgi, ja noskatīts patiesi labs jauns vai lietots auto, un nevēlaties ilgi gaidīt, jo kāds cits to var paspēt nopirkt. Savukārt auto kredītu atmaksāt varat pakāpeniski, ilgākā un Jums ērtākā laika periodā.

Auto kredīts var tikt izmantots gan kā papildinājums jau iekrātajai naudas summai, gan kā līdzekļi pilna pirkuma summas segšanai.

Tāpat Jūs varēsiet brīvi izvēlēties, kam auto kredīts tiks izmantots. Vai tā būtu automašīnas iegāde, remonts, auto diagnostika vai ar lietošanu saistītās izmaksas.

2. Ar ko kredīts auto iegādei atšķiras no līzinga?

Auto kredīts nereti tiek jaukts ar auto līzingu, taču patiesībā tie ir divi dažādi aizdevumu veidi. Līzingu automašīnas iegādei raksturo sekojošas īpašības:

 • Tas ir aizdevums transportlīdzekļa iegādei, kura noformēšanai kā ķīla tiek izmantota pati automašīna;
 • Līzinga saņemšanai parasti nepieciešama pirmā iemaksa (visbiežāk maksa ir līdzvērtīga 10% līdz 20% no pirkuma summas);
 • Veicot pirkumu, klients kļūst par auto turētāju. Īpašuma tiesības aizdevuma atmaksas laikā patur līzinga kompānija. Kad līzings atmaksāts, transportlīdzeklis CSDD jāpārreģistrē uz savu vai tās personas vārdu, kas būs transportlīdzekļa īpašnieks;
 • Auto līzingu visbiežāk izmanto mazlietota vai jauna auto iegādei ar augstāku cenu. Transportlīdzekļa vecums vienmēr būs svarīgs faktors (beidzoties līgumam, automašīna nevarēs būt vecāka par 13 līdz 15 gadiem);
 • Piesakoties līzingam, Jums jau ir jāzina, kuru auto iegādāsieties, kā arī jāveic šī transportlīdzekļa novērtējums;
 • Līzinga kompānija pieprasīs Jums iegādāties KASKO apdrošināšanu;
 • Visbiežāk līzingam ir konkrēta minimālā summa, piemēram, 5000 eiro.

3. Kādas ir auto kredīta priekšrocības?

Nonākot pie lēmuma iegādāties automašīnu, cilvēkiem jāizvēlas, kādu finansējumu izmantot. Katram no mūsdienās pieejamiem risinājumiem ir savas raksturīgās īpašības. Noskaidrosim, kādas ir nozīmīgākās auto kredītu priekšrocības:

 • Šo kredītu var izmantot jebkāda vecuma auto iegādei;
 • Kredīta noformēšanas procesā nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu;
 • Automašīna nav vienīgais transportlīdzeklis, kuru var iegādāties ar auto kredīta palīdzību. Ar šo aizdevumu vienlīdz ērti var finansēt arī motocikla, laivas un cita veida spēkratu iegādi. Tāpat ar kredīta noformēšanu var tikt segts arī auto remonts, reģistrācijas maksa, apdrošināšanas iegādes un citi izdevumi;
 • Kad pēc kredīta noformēšanas iegādāsieties transportlīdzekli, tas uzreiz nonāks Jūsu īpašumā;
 • KASKO apdrošināšana nav obligāta prasība. Tāpat nav jāsedz maksa par auto novērtēšanu, ja vien to pats nevēlaties;
 • Kredīts auto iegādei pieejams bez ķīlas;
 • Auto kredīta noformēšanas un saņemšanas process pie AvaFin.lv pilnībā notiek attālināti, tādēļ varēsiet saņemt nepieciešamos līdzekļus, neizejot no mājām.

4. Kāda transportlīdzekļa iegādei var izmantot piešķirto kredītu?

Viena no mūsu piedāvātā auto kredīta priekšrocībām ir tā daudzpusība. Iegūtos naudas līdzekļus varat izmantot ne tikai automašīnas iegādei, bet arī ieguldīšanai cita veida spēkratos, piemēram, lai nopirktu motociklu, kvadraciklu vai laivu.

Tāpat kredītu varat izmantot gadījumā, ja jāsedz maksa par auto remontu vai arī vēlaties automašīnu uzlabot, piemēram, nopirkt jaunas riepas vai diskus.

Iespējas ir plašas, atliek tikai rūpīgi pārdomāt, kas ir svarīgākais tieši Jums. Jautājumu gadījumā AvaFin atsaucīgie speciālisti vienmēr būs gatavi Jums palīdzēt un sniegt noderīgus padomus.

5. Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu auto kredītu?

Pirms aizpildāt pieteikumu kredītam, lūdzam pārbaudīt, vai atbilstat  minētajiem nosacījumiem:

 • Latvijas Republikas piederīgais (ar LR personas kodu);
 • Esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām un ir aktīvs tālruņa numurs;
 • Tiek saņemti oficiāli, regulāri ienākumi;
 • Jums ir aktīva e-pasta adrese saziņai;

AvaFin katra klienta pieteikumu un informāciju par personas maksātspēju un kredītvēsturi izvērtē individuāli. Ja tiek atklāta negatīva kredītvēsture vai arī neatbilstošs ienākumu apjoms, aizdevējs patur tiesības atteikt kredīta izsniegšanu. Lūdzam pret aizņemšanos izturēties atbildīgi, vienmēr izvērtējot savas iespējas atmaksāt.

6. Vai ir nepieciešama ķīla?

AvaFin patēriņa kredīta auto iegādei noformēšanai nav vajadzīga ķīla vai galvotājs.

7. Kāda ir pieejamā summa un termiņš?

Lai palīdzētu mūsu klientiem iegādāties automašīnu, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām, vai segt citas ar transportlīdzekli radušās izmaksas, sniedzam iespēju pieteikties kredītam no 100 eiro līdz pat 10 000 eiro.

Kredīta atmaksas termiņš tiek pielāgots tieši Jūsu finansiālajām iespējām. Varat izvēlēties atmaksāt auto kredītu laikā no 3 līdz pat 84 mēnešiem.

8. Kā notiek līguma parakstīšana?

Tas ir distances līgums, tādēļ līguma parakstīšana notiek internetā – klienta profilā.

9. Cik ātri saņemšu lēmumu par auto aizdevuma piešķiršanu?

Pēc tam, kad būsiet aizpildījis pieteikuma formu automašīnas kredīta saņemšanai un veicis reģistrācijas apstiprināšanu ar Nordigen sistēmas palīdzību, mūsu speciālisti izskatīs pieteikumu aptuveni 15 minūtēs.

Pēc tam informēsim Jūs par pieņemto lēmumu, izmantojot kontaktinformāciju, kuru norādījāt pieteikuma formā.

10. Jums ir citi jautājumi?

Atbildes atradīsiet šeit.

Vēlaties aizņemties citam mērķim?