Kredīts no 20 gadu vecuma

Pieejamais kredīta apmērs – no 100€ līdz 10 000€
Termiņš no 3 līdz 84 mēnešiem
Gada procentu likme – no 7.99%

Kredīts no 20 gadu vecuma

Pieejamais kredīta apmērs – no 100€ līdz 10 000€
Termiņš no 3 līdz 84 mēnešiem
Gada procentu likme – no 7.99%

Kredīts no 20 gadu vecuma

Loan Amount

 

   

Loan Term

 

   

* Piemērs: kredīta summa – 500 € ar termiņu uz 12 mēnešiem. Komisijas maksa – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€ un GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Ņemiet vērā, ka šis ir ilustratīvs piemērs, balstīts uz zemāko aizdevuma likmi, kas ir 1.92% mēnesī. Lai saņemtu tieši Jums veidotu piedāvājumu, lūdzu, piesakieties! Uzzināt vairāk

Aprēķina pamatojums ×

Kā pieteikties kredītam no 20 gadiem?

Pieteikties aizdevumam no 20 gadu vecuma varat mūsu darba laika ietvaros un atbildi par kredīta piešķiršanu saņemsiet 15 minūšu laikā.

Viss, kas Jums jādara – jāaizpilda kredīta kalkulators, ievadot nepieciešamo aizdevuma summu un termiņu. Pēc tam jāaizpilda veidlapa, norādot tajā pieprasīto pamata informāciju par Jums. Nākamajā solī jāapstiprina sava identitāte.

Veidlapas aizpildīšanai un identitātes apstiprināšanai būs nepieciešamas vien pāris minūtes. Pēc reģistrēšanās Jums tiks izveidots klienta profils un sagatavots individuāls piedāvājums.

Jums būs 5 dienas laika, lai apstiprinātu piedāvājumu un līgumu.

jaunietis piesakās kredītam no 20 gadu vecuma
aizņemties no 20 gadiem

Kādiem gadījumiem var tikt izmantots aizdevums?

Kredīts no 20 gadiem var būt atbalsts brīžos, kad nepieciešami finansiāli līdzekļi, piemēram, nepieciešams remontēt automašīnu vai sadzīves tehniku, nepieciešama nauda lielākam pirkumam, vajadzīgs finansējums izglītojošu semināru vai kursu apmaksai, medicīnas pakalpojumu segšanai vai citiem mērķiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kam tiek piešķirts kredīts no 20 gadiem?

Lai saņemtu kredītu Jums jāatbilst šādiem nosacījumiem:

  • Jums ir jābūt Latvijas Republikas piederīgajam (ar LR personas kodu).
  • Jums jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jums nepieciešams konts kādā no Latvijas komercbankām.
  • Jums ir jābūt mobilā tālruņa pieslēgumam Latvijas tīklā un epasta adresei.
  • Jums jābūt oficiāliem ienākumiem, kas reģistrēti vai tiek saņemti Latvijā.

2. Ko nozīmē “individuāls piedāvājums”?

AvaFin sagatavos tieši Jums veidotu piedāvājumu, piedāvājot aizdevuma summu, precīzāku kredīta atmaksas grafiku un procentu likmes. Piedāvājums tiek sagatavots balstoties gan uz norādītajiem datiem kredīta kalkulatorā, gan uz Jūsu sniegto informāciju, aizpildot veidlapu, kā arī Jūsu kredītreitingu.

Katrs klients tiek vērtēts individuāli. Ja Jums ir pozitīva kredītvēsture, pietiekami un regulāri ienākumi, iepriekšējos aizdevumus esat atmaksājis laikus un bez problēmām, būsim pretimnākoši un piedāvāsim mazākas procentu likmes un, iespējams, arī lielāku aizdevuma summu, jo mēs esam par atbildīgu aizņemšanos un atbalstām tos, kas pret kredītsaistībām attiecas nopietni.

3. Kas veido kopējo atmaksājamo kredīta summu?

Mēs rūpējamies, lai ikvienam klientam būtu skaidri saprotami kredīta saņemšanas nosacījumi.

Avafin.lv atmaksājamo kredīta summu veido aizdevuma pamatsumma un procentu likme. Gada procentu likme (GPL) ir sākot no 7.99% līdz 52.94%. Nekādas citas papildu komisijas maksas netiek piemērotas, ja vien neesat izvēlējies papildu pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”.

4. Kad saņemšu naudu savā bankas kontā?

Pēc patēriņa kredīta pieteikuma apstiprināšanas naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 10 dienām, taču Jums ir iespēja pieteikties arī “Ātrajam pārskaitījumam”, kas ir maksas pakalpojums (lasīt jautājumu un atbilžu sadaļā)

5. Kā notiek kredīta atmaksa?

Kredīta summa tiek sadalīta pa mēnešiem, un Jums katru mēnesi jāveic pārskaitījums saskaņā ar izvēlēto termiņu.

Mūsu bankas rekvizītus varat apskatīt savā klienta profilā vai kontaktu sadaļā.

6. Vai var atmaksāt lielāku summu?

Jā! Jūs var atmaksāt visu vai arī daļu no kredīta summas ātrāk. Tādā veidā samazināsiet arī komisijas maksu. Vairāk lasiet šeit.

Vai vēlaties pieteikties?

Reģistrējieties un saņemiet individuālu piedāvājumu 15 minūšu laikā!